Hakkımızda

1987 Yılından Bugüne...

Nasıl Başladık?

1987 yılında çıraklık ile başladığım meslek hayatıma; bir çok markanın yetkili servisinde hem eğitim alarak hem de çalışarak devam ettim.
1997 yılında askerlik görevimi yapmak üzere gittiğim Hakkari’de; zırhlı askeri araçların tamir ve bakımını yaparak, üstün başarı ile askerliğimi tamamladım.

1987 ‘den Bugüne Epçin Oto Servis

Oto bakım ve tamir konusunda edindiğim tecrübelerimi daha da güçlendirmek üzere, 1999 yılında Antalya Sanayi’de kendi soyadımı taşıyan Epçin Oto Servis’i kurdum.
Kurulduğu günden beri; Asya, Avrupa ve Amerika menşeili araçların tüm tamir ve bakımını yapmaya ilk günkü özverim ile devam etmekteyim.
Kullandığım yedek parça ve ekipmanların, özellikle orjinal ve araca göre uyumlu olması en çok titizlik gösterdiğim ve dikkat ettiğim konulardan birisidir.

Tecrübelerimiz, Özenimiz ve Dikkatimiz Müşterilerimizi Daima Mutlu Etti

Özverili ve titiz hizmet anlayışı ile müşterilerimizin memnuniyeti hiçbir zaman yok olmadı.

Yaz döneminde aracıyla yurtdışından gelen müşterilerimizin tüm araç bakımlarını en uygun fiyatla ve maksimum fayda sağlayacak şekilde yapılmaktadır. Müşterilerimizin ülkelerine döndükten sonra bile bizi arayarak memnuniyetlerini bildirmeleri işe olan motivasyonumuzu daha da arttırmaktadır.