Antalya Volvo Klima Servisi, Volvo Araç’ın diğer herhangi bir parçasının bakımı kadar hayatidir. Volvo Araç’ın hava kalitesini iyileştirmenin yanı sıra, yolcu konforuna da büyük ölçüde iyileştirme getiriyor. Yazın sıcağı yenmek için buna ihtiyacınız olabilir, ancak bundan çok daha fazlası var. Diğer tüm parçalar gibi, klima da aşınmaya ve yıpranmaya maruz kalır. Klimanızın sıcaklarda optimum düzeyde çalışmasını sağlamak için klimanıza her 2 yılda bir bakım yapılmasını öneriyoruz. İyi çalışan bir klima, Volvo Aracınızın içindeki hava kalitesini iyileştirir, kirleticileri ve bakterileri uzak tutar. Ayrıca nem alma özelliği ile ön camınızın buğusunu gidererek soğuk havalarda yardımcı olur.

Klimanız bu avantajları ancak tam verim ve güçte çalıştığında sağlayabilir. Klimanızın bakımını 2 yılda bir yaptırmanız tavsiye edilir. Ayrıca, Klima yıl boyunca kullanılmazsa, sistem, bileşenler arasındaki fiziksel bağlantılardan sızdığı için soğutucu akışkanı zamanla kaybetme eğilimindedir. Bakım yapılmayan bir klima, sonunda performans sorunlarına ve kötü kokuya yol açarak Volvo Araç’ınızın içindeki aurayı çok nahoş bırakacaktır .

Daha da kötüsü, Klimayı düşük soğutucu seviyeleriyle çalışır durumda bırakırsanız daha ciddi sorunlar ortaya çıkabilir. Örneğin , yağ sirkülasyonu etkilenebilir ve sisteme hava veya nem girebilir. Klimanızın verimsizliğiyle ilgili ortak sorun, yeniden gaza ihtiyaç duyduğu zamandır. Volvo Aracınızın kliması, kullanımla birlikte sistemden yayılan gazla şarj edilir. Her yıl gazın yaklaşık %10’u veya daha fazlası kaybolur, bu da klimanın kalitesinin düşmesine neden olur. Epçin Oto volvo özel servisi klimanıza kapsamlı bir şekilde bakar, yepyeni gibi çalıştığından emin olmak için sistem yağını ve soğutucu seviyelerini kontrol eder. Bir kez yapıldığında, uzmanlarımız yeniden gazın klima sıcaklığında bir fark yarattığından emin olurlar. Klimanızın normal kontrollerden daha sık gaz doldurması gerekebilir. Klima servisi, regas ve onarım için işaretleri aradığınızdan ve bizimle rezervasyon yaptığınızdan emin olun!

Antalya Epçin Volvo servisi, şarjın yanı sıra, yeni gibi kalmasına yardımcı olan klima tamiri, onarımı ve bakımı da sağlar. Klimanın performansını önerilen seviyeyle karşılaştırmalı olarak değerlendirmek için bir Serbest Klima Performans Testi ile başlıyoruz. Uzman teknisyenlerimiz , sisteminizin standartlara uygun olarak çalıştığından emin olmak için ücretsiz bir klima sıcaklığı ve sistem kontrolleri gerçekleştirir . Endişelenecek bir şey yoksa sizden hiçbir ücret talep etmiyoruz.

Klima bakımlarımız ayrıca, kötü koku sorununu gideren ve en az bir yıl daha olmasını engelleyen Anti-bakteriyel temizliği de içermektedir. Zamanla, klimanızdan mis gibi bir koku fark edebilirsiniz. Bunun nedeni, evaporatör üzerinde oluşan yoğuşmanın onu bakteri ve mantarlar için bir üreme alanı haline getirmesidir . Hava girişi ve havalandırma sistemi temizliği sürecinde zararlı birikme ve bakteri ortadan kaldırılır. Bu, sizin ve Volvo Araç’ınızın sağlığı için çok zararlı olabilir. Volvo Aracınızın içinden kötü bir koku geldiğini fark ederseniz, Epçin Volvo Servisi ile iletişime geçin.

Tam Klima Tamiri ve Servisi arıyorsanız, klimanızın verimli çalışmasını sağlarken ömrünü uzatmaya yardımcı olan eksiksiz bir derinlemesine inceleme ve servis sağlıyoruz. İyileştirilmesi gereken alanları belirlemek için kapsamlı bir performans testi sağlıyoruz. Soğutucudan başlayarak gerekli seviyeye getiriyoruz ve kaçak testi yapıyoruz. Tüm klima sistemi çıkarılır ve içinde nem kalmaması için temizlenir. Yeni yağ enjekte edildikten sonra klima standart seviyeye getirilir. Tüm servis işlemi tamamlandıktan sonra, teknisyenlerimiz servisin klimanın çalışması üzerindeki etkisini görmek için bir test yapar ve size teslim etmeden önce tam bir görsel inceleme gerçekleştirir.

Epçin Volvo Servisi, şehirdeki en rekabetçi fiyat ve yüksek kaliteli Volvo Araç klima servisini sunar ve Volvo Aracınızın klimasının kusursuz çalışmasını sağlar.

Klima servisinizi online rezerve edin!

No Comments

Post A Comment